5.27. W celu porównania wyników dwóch luczników zanotowano liczbę zdobytych przez nich punktów w dziesięciu treningowych seriach strzalów. lucznik I1 lucznik 24 1 liczba punktów 20 24 28 30 liczba punktów 1 2 3 4 5 liczba strzałów a) Wyznacz medianę punktów w dziesięciu seriach strzałów dla każdego łucznika. b) Oblicz średnią liczbę punktów zdobytą przez każdego lucznika. c) Oblicz odchylenie standardowe od średniej liczby punktów dla każdego łucznika Wynik podaj z dokładnością do jednego miejsca po przecinku. Oceń, który z 28° wodników ma bardziej stabilną formę.